کفسابی در تهران

معمولا زمانی که ساختمان نیمه کاره یا منازل شخصی رنگ زده می شود کف خانه در صورتی که سنگ یا پارکت باشد دچار آسیب هایی مانند پستی و بلندی, پارگی یا شکستگی و یا رنگ رفتگی می شود که برای حل این مشکل می توانید از کفسابی داماک به ویژه تهرانی های عزیز از خدمات کفسابی در تهران کمک بگیرید. کفسابی داماک با داشتن دستگاه های مدرن و پیشرفته ایتالیایی و آلمانی پرقدرت توسط تیم حرفه ای خود در اسرع وقت مشکل شما راحل می کند.

کفسابی در واقع برداشتن یک لایه از سنگ به منظور هم تراز شدن می باشد و برای پوشاندن درزها و شکستگی ها از رزین ساب استفاده می شود که با استفاده از مراحل مختلف آن مانند فرآیند کفسابی برای شما ساکنان تهران و حومه تهران توسط تیم ما انجام می شود.

کفسابی انواع سنگ در تهران

در تهران برای ساختمان های لوکس اداری و حتی منازل شخصی برای زیباسازی از کفسابی استفاده می شود که کفسابی ایتالیایی بسیار محبوب شده است.کفسابی ایتالیایی برای آئینه ای کردن کف انجام می شودبه طوری که می توانید تصویر خود را در آن ببینید که معمولا برای انواع مختلف سنگ های چینی, سنگ تراورتن, سنگ مرمریت, سنگ خوی ,سنگ دهبید, سنگ گرانیت ,انواع موزائیک و سنگ های لوکس انجام می شود.

در هرکدام از روش های کفسابی مزیت های مهمی وجود دارد که افزایش کیفیت و عمر سنگ مهم ترین آن می باشد. بعد از کفسابی شستشوی کف ساختمان راحت تر می شود و تمام درز ها و عیب های آن از بین خواهد رفت. 

نام های دیگر برای کفسابی وجود دارد که انواع آن می توان

آئینه ای کردن

براق کردن سنگ 

سنگسابی 

از بین بردن جرم سنگ 

نام برد که کفسابی داماک برترین دستگاه و مواد را موجود دارد.

با کیفیت ترین خدمات توسط تیم کفسابی داماک برای شما شهروندان عزیز انجام می شود که شما عزیزان برای بهره گیری از این خدمات ما می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

هنگام تماس متراژ و مساحت ساختمان مورد نظر و نوع سنگ را با کارشناس ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنند و هماهنگی های لازم را انجام دهند. 

همانگونه که در مقالات دیگر بیان شد کفسابی می تواند درز های میان سنگ را پر کند بنابراین پس از کفسابی می توانید یک کف یکدست و زیبا را ببینید که به حالت کارخانه برگشته است. 

در تهران و در بسیاری از شهر های بزرگ دیگر وقتی کف خانه شما سنگ است و کفسابی نشده است هنگامی که فردی وارد محیط خانه می شود اولین چیزی که نظر اورا جلب می کند کف ساختمان می باشد. و اگر کف آن بنابر دلایلی ایراداتی داشته باشد می تواند تاثیر منفی در نظر مشتری شما بگذارد که با استفاده از کفسابی می توان این مشکلات را حل کرد. 

کفسابی در تهران - کفسابی داماک

کفپوش کردن ساختمان توسط پیمانکار و ساختمان سازان هزینه های بالایی دارد . حال در نظر بگیرید بعد از کفپوش کردن آسیب هایی به آن وارد شود تاثیر خوبی بر روی ظاهر وزیبایی آن نخواهد داشت . امروزه برای رفع این مشکل کفسابی انجام می شود تا سنگ و پارکت به حالت اولیه و یا به اصطلاح  به حالت کارخانه برگردد و حتی مقاوم تر از قبل بشود. 

خدمات کفسابی می تواند بهترین راه بجای تعویض کف و یا سنگ ساختمان شما شود.

نکات کفسابی در پایتخت

باید به این نکته توجه کرد که نباید فریب افراد سودجو را خورد چون بعضی افراد اغلب 2 شغله هستند و کار کفسابی کار اصلی آنها نبوده که نه تنها در آن تخصص ندارند بلکه نابلد هم هستند و همین امر باعث می شود که به سنگ مورد نظر آسیب بزنند که قابل جبران نبوده است. 

یکسری افراد به دلیل اینکه کارفرما از کفسابی آشنایی نداردبرای اینکه کار آنها را زودتر تحویل  دهند مراحل ساب زدن را کوتاه می کنند و حتی بعضی مراحل را حذف می کنند مثلا بجای 5 مرحله 2 مرحله ساب می زنند که همین کار آنها باعث آسیب به سنگ می شود.

بعضی افراد نابلد بجای استفاده از لقمه و یا کفسابی رزین و کفسابی بتون از فرچه استفاده میکنند که باعث مات شدن و کدر شدن سنگ می شود که این امر هم مربوط به ناآگاه بودن کارفرما می باشد. البته استفاده از فرچه هم لازمه کار کفسابی است اما در جای مناسب آن!

ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که قبل از سفارش کفسابی مقالات مربوط را مطالعه کنید تا آشنایی لازم را داشته باشید.

کفسابی انواع سنگ

کفسابی داماک با بهره گیری از مدرن ترین دستگاه ها و ابزار های مرتبط این اطمینان را به شما میدهد که بهترین نتیجه را با ماندگاری بالا به شما ارائه خواهد داد. 

 انجام کفسابی با 3 نوع دستگاه انجام می شود که استفاده از هریک از انواع آنها بستگی به نوع سنگ ساختمان و نوع کفسابی انجام شده دارد.این دستگاه ها عبارتند از دستگاه سه فاز تک فاز و دستگاه دستی .

دستگاه سه فاز که بزرگترین دستگاه می باشد در متراژهای بالای ساختمان استفاده می شود که استفاده از آن مستلزم داشتن برق سه فاز می باشد.شما عزیزان میتوانید با کارشناسان کفسابی داماک تماس بگیرید تا درمورد برق ساختمان خود مشاوره بگیرید. 

دستگاه تک فاز در ساختمان های با متراژ پایین تر استفاده میشود. همچنین دستگاه دستی زمانی استفاده می شود که کفساب بخواهد پله و راه رو کفسابی کند و استفاده از دستگاه های بزرگ بسیار دشوار باشد. 

بغیر از دستگاه کفسابی نیازمند یکسری ابزارهای دیگری هم هست که به آنها لقمه می گویند. لقمه ها بر اساس عدد نامگذاری می شوند و هرچقدر عدد بزرگتر باشد زبری لقمه بیشتر می شود و استفاده از هر لقمه بستگی به سنگ مورد نظر و آسیب آن دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3.5]

6 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.