کفسابی موزائیک

قبل از اینکه بخواهیم در مورد کفسابی موزائیک سخن بگویم ابتدا باید با سنگ موزائیک و مواد تشکیل دهنده آن آشنا شویم .مواد تشکیل دهنده آن از ماسه,سنگ دانه,سیمان و پودر سنگ می باشد.که موزائیک کاری با استفاده از کاشی, شیشه و چوب ..انجام می شود.استفاده از موزائیک چند قرن است در مکان هایی مانند مسجد و مان های تاریخی استفاده می شود. در واقع موزائیک نوعی از کفپوش ها می باشد که در آن ماسه های ریز و درشت به کار رفته است.

انواع موزائیک

موزائیک انواع مختلفی دارد. از جمله آن می توان به موزائیک شیشه, موزائیک تک لایه, موزائیک سیمان, موزائیک سنگ دار, موزائیک شیاردار و موزائیک شیاردار نام برد.کفسابی داماک برای تمام انواع موزائیک در ساختمان ها و مکان های مورد نظر شما با بهترین کیفیت کفسابی انجام می دهد.

کفسابی موزائیک چیست و چگونه انجام می شود؟

کفسابی موزائیک در واقع جابجا کردن دستگاه کفسابی و استفاده از مواد مخصوص آن و برداشتن یک لایه برای از بین بردن هر نوع عیب و آسیب روی سطح موزائیک می باشد.

کفسابی موزائیک

اینکه کفسابی موزائیک کیفیت خوبی داشته باشد لازم است تا کفسابی تجربه و مهارت مورد نظر را داشته باشد تا بداند چه مواقعی از چه موادی استفاده کند چرا که اگر هریک از مراحل را اشتباه انجام دهد ممکن است در ظاهر موزائیک عیب های بیشتری به وجود بیاورد.

 

گاهی اوقات هنگام نصب موزائیک مواد روی آن ریخته می شود . گاهی اوقات پیش می آید که مواد اسیدی روی آن ریخته می شود و یا بر اثرگذشت زمان ترک می خورد که با استفاده از کفسابی می توان تمام مشکلات آن را رفع کرد

 

کفسابی موزائیک به این ترتیب است که ابتدا 2 مرحله ساب و پرداخت انجام می شود و در مرحله بعد اسید سابی نهایی را کفساب انجام دهد و در آخر با دستگاه کفسابی و پد های مخصوص سطح را شستشو میدهد که علاوه بر از بین رفتن تمام عیب ها موزائیک براق و دوام بیشتری می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4.5]

2 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.