کفسابی پله و پاگرد

از آنجایی که پله و پاگرد در هر ساختمان بسیار ضروری می باشد و رفت و آمد در این مکان زیاد است بیشتر درچار آسیب و لکه می شود. اما کفسابی پله و پاگرد با جاهای دیگر ساختمان مقداری متفاوت است و به راحتی کفسابی نمی شود. با ما همراه باشید تا با کفسابی این قسمت ساختمان آشنا شویم!

کفسابی داماک

همانطور که مشخص است و می دانید عرض پله و پاگرد کم است . کفسابی با دستگاه های بزرگ بسیار در پله و پاگرد دشوار است. برای کفسابی پله و پاگرد نیاز به دستگاه مخصوص داریم تا بتوانیم کفسابی با کیفیتی را داشته باشیم.

دستگاه مخصوص کفسابی پله و پاگرد

برای کفسابی این قسمت ساختمان 2 نوع دستگاه وجود دارد.

یک نوع آن که در مقاله اصلی کفسابی هم از آن نام بردیم دستگاه کفسابی دستی می باشد. این دستگاه کاملا مناسب برای جاهای کوچک و کم عرض می باشد و با اون می توان به راحتی دیواره های پشتی پله را هم کفسابی کرد اما یک مشکلی دارد و آن سرعت پایین این دستگاه است و از آنجا که تعداد پله در ساختمان زیاد است برای کفساب سخت است و کار کفساب را طولانی می کند. 

 

خوشبختانه نوع دیگر از این دستگاه وجود دارد که مشکل سرعت پایین را ندارد و به راحتی می توان کناره های پله را هم کفسابی کرد.

کفسابی داماک در این زمینه از هردو این دستگاه ها استفاده می کند تا کفسابی با کیفیتی را تحویل شما عزیزان بدهد. 

کفسابی پله داماک
کفسابی پله

فواید کفسابی

برخی از مشتریان در زمان مشاوره از همکاران ما این سوال را دارند که آیا کفسابی بر سنگ مورد نظر آسیبی دارد؟ 

طبق نظر کارشناسان کفسابی نه تنها تاثیر منفی و باعث آسیب نمی شود بلکه فواید بسیار بالایی نیز دارد. در ادامه با فواید مهم و اصلی کفسابی آشنا شویم!

 _ کفسابی باعث می شود تمام خط و خش ها از بین برود. 

 _ باعث براق شدن سنگ می شود.

 _ عمر سنگ را بیشتر می کند.

 _ هیچ نوع درز و شکافی در بین سنگ ها بعد از کفسابی وجود نخواهد داشت.

 

طبق مطالب بالا تقریبا مشخص می شود که در چه مواقعی نیاز به کفسابی داریم.

 

زمانی که سنگ برای کف ساختمان ها نصب می شود بخشی از آن هم تراز نیست و بین سنگ فاصله و حفره وجود دارد که برای اجرای این کار, کفساب با استفاده از دستگاه مخصوص سه فاز و تک فاز تا جایی که سطح هم تراز شود کفسابی را انجام می دهد سپس با مواد بتونه درزها و حفره های بین سنگ گرفته می شود.

 

امروزه در اکثر ساختمان ها و فروشگاهای لوکس به دلیل ویژگی ظاهری از برخی سنگ ها به عنوان کف پوش استفاده می شود که هزینه زیادی دارد. برخی افراد برای نگهداری از سنگ از مواد شیمیایی برای شستشو سطوح سنگ استفاده می کنند که باعث آسیب جدی به آن می شود و به مرور سنگ ساییده می شود که با توجه به نوع آسیب و مقدار آسیب که اگر کم باشد تنها با ساب زدن مشکل رفع می شود ولی اگر آسیب آن زیاد باشد با استفاده از مواد بتونه سوراخ ها و شکاف ها پر می شود و ترمیم می شود.

کفسابی پله و پاگرد داماک

برای ثبت سفارش و استعام قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند🙏🏻

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4.5]
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.