کفسابی ایتالیایی

با پیدایش بشر و شکل‌گیری سرپناه و مسکن، همواره انسان‌ها به دنبال زیباسازی و مجلل کردن منازل خود بوده است. امروزه کفپوش خانه و ساختمان ها اجزای اصلی و جدا نشدنی برای ظاهر داخل ساختمان هستندبه ویژه در ساختمان های اداری و فروشگاه های لوکس اگر مناسب نباشد می‌تواند تاثیر منفی بر کاربری کل ساختمان داشته باشند.

 

کفسابی انواع مختلفی دارد که کفسابی ایتالیایی بهترین نوع آن است.کفسابی ایتالیایی برای رفع ناهمواری های سنگ مورد استغاده قرار می گیرد که هر نوع لکه سخت و یا سوراخ سنگ را از بین ببرد. دلیل نام گذاری این نوع ساب به دلیل لقمه هایی است که در این روش استفاده می شود. این لقمه ها به طوری هستند که بطور فوق العاده عیب های سنگ را از بین می برندو سنگ مثل آئینه می شود جوری که شما می توانید تصویر خود را در آن ببینید.

کفسابی ایتالیایی در واقع قسمتی از کار کفسابی است که بنا بر درخواست مشتری به منظور آئینه ای شدن سنگ انجام می شود و جلوه خاصی به ستگ می دهدکه معمولا در سنگ های موزائیک و سرامیک کاربردو طرفدار بیشتری دارد.

 

کفسابی ایتالیایی اگر با دستگاه سه فاز انجام شود نتیجه با کیفیت تر و مطلوب تری خواهد داشت اما با هر دو دستگاه ( سه فاز و تک فاز ) قابل انجام می باشد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.