کفسابی بتون

 

با گذشت زمان و تغییر آب و هوا سطح بتون ترک برداشته می شود و دچار شکستگی می شود.از کفسابی بتون برای از بین بردن پستی ها و بلندی های سطح بتن استفاده می شود. پس از انجام رفع پستی ها و بلندی ها در این روش از لقمه های ایتالیایی در قسمت پرداخت استفاده می شود که باعث براقیت آن می شود.معمولا کارفرما ها برا استحکام و کیفیت کار خود قبل از پارکت کردن سطح از بتون استفاده می کنند و بعد بتون را کفسابی می کنند . بتون 2 نوع دارد. یک نوع آن بتون نرم و نوع دیگر آن بتون سنگ دار می باشد.بتون سنگ دار به دلیل داشتن سنگ ریزه معمولا سطح ناهموار تری دارد که کفسابی آن نیازمند به تخصص لازم دارد. بتون نرماز جنس سیمان است کفسابی راحت تری دارد .

در مرحله اول با لقمه های زبرتر شروع می شود.

در مرحله دوم با لقمه های نرم تر کفسابی می شود .

و در آخرین مرحاه از لقمه نرم استفاده می شود.

 

کفسابی بتون با دستگاه سه فاز و تک فاز انجام می شود که در شرکت داماک با استفاده از دستگاه های ایتالیایی و آلمانی مدرن بهترین کیفیت خدمت شما ارائه می شود.

 

شرکت کفسابی داماک با توجه به سابقه ای که در زمینه کفسابی بتون دارد برترین خدمت را در اختیار شما مشتریان قرار داده .شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی ما و با تماس با تیم کفسابی داماک با کارشناسان ما در ارتباط باشید و مشاوره های لازم را بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.