کفسابی سرامیک

معمولا  همه ساختمان ها بعد از تمام شدن ساخت و ساز و یا بازسازی آن ها نیاز به کفسابی دارند. فرقی ندارد که کف آن ها از چه نوع سنگ یا پارکتی باشد. پارکت نیاز به کفسابی پارکت دارد موزائیک نیاز به کفسابی موزائیک دارد و سرامیک هم نیاز به کفسابی سرامیک دارد تا لکه های ایجاد شده از گچ, سیمان, رنگ, چسب و یا هر چیز دیگر را از بین ببرد و سطح صاف و یکدست شود.

کفسابی سرامیک

استفاده از سرامیک و کاشی در مکان های پر رفت و آمد بسیار محبوب است که تنوع در سرامیک و کاشی باعث این موضوع شده است تا پیمانکاران و ساختمان سازان بنابر سلیقه مشتری و ساختمان به راحتی کفپوش و سنگ مورد نظر را انتخاب کنند. 

اما قیمت های بالای برخی سنگ ها در استفاده از کفپوش منازل برخی پیمانکاران را نگران می کند که نکند به سنگ آسیبی وارد شود. امروزه صنعت کفسابی و خدمات آن می تواند این ضمانت را کند که با استفاده از کفسابی انواع سنگ و پارکت ,بجای استفاده از برخی مواد شیمیایی و جرم گیر ها که به سنگ آسیب زیادی می زنند کفسابی  می تواند تمام ایرادات جرم ها کثیفی ها را از بین ببرد.

قیمت کفسابی سرامیک

سوال اصلی مشتریان ما در مورد قیمت کفسابی است. خوشبختانه کفسابی داماک توانسته است لقب کفسابی ارزان را در بین مشتریان خود بگیرد. به همین دلیل این اطمینان را به شما عزیزان می دهیم که قیمت های کفسابی داماک بسیار مناسب و اقتصادی و البته با کیفیت عالی خدمت شما عزیزان ارائه می شود.

باید این نکته را لحاظ کرد که قیمت گذاری به عواملی بستگی دارد.

در قیمت گذاری متراژ, جایی که قرار است کفسابی شود, نوع سنگ و نوع کفسابی و همچنین میزان جرم سطح و یا آسیب وارد شده به سنگ بسیار اهمیت دارد.

کفسابی سرامیک داماک

مراحل کفسابی سرامیک

ابتدا باید کفساب تمام ناهمواری ها و پستی و بلندی ها را از بین ببرد. 

بعد از آن کفساب با پولیش زدن سطح, درز های بین سنگ و سرامیک را میگیرد.

و در مرحله آخر کفساب با استفاده از دستگاه کفسابی مرتبط با ساختمان سطح را کاملا صاف و یکدست و همچنین براق و شفاف میکند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.