کفسابی پارکت

پارکت در واقع یک نوع کفپوش است که به صورت لایه نازک با استفاده از چوب ساخنه شده است که برای کاور کردن سطح زمین استفاده می شود. امروزه به دلیل زیبایی خاصی که پارکت به کف ساختمان ها و منازل می بخشد بین مردم بسیار محبوب شده است که انواع و طرح های مختلفی دارد که با توجه به سلیقه انتخاب می شود.

نگهداری از کفپوش پارکت در ماندگاری کیفیت آن اهمیت زیادی دارد . باید به این نکته توجه کرد که به هیچ عنوان نباید روی سطح پارکت هیچ مایعی حتی آب به صورت طولانی مدت بماند چرا که به دلیل خاصیت خاصی که دارد و جنس آن که از چوب است مایع به راحتی می توانند به لایه های زیرین نفوذ کند و باعث ایجاد لکه و آسیب به پارکت منزل شما شود.

البته جای نگرانی نیست, در این مواقع با استفاده از کفسابی می توان به راحتی مشکل را حل کرد. برای کفسابی پارکت نیازمند تجهیزات و ابزار های خاصی است که به پارکت آسیب وارد نکندو در عین حال زیبایی ذاتی آن را حفظ کند.

اما در صورت ساییدگی و آسیب هایی مانند کدری سطح و یا پارگی آن از پولیش استفاده می شود که در این مورد کفساب با استفاده از مواد مخصوص کفسابی پارکت باعث احیای دوباره براقیت آن و رفع تمام آسیب های وارد شده بر سطح و حتی ماندگاری بیشتر آن می شود که معمولا پولیش باید هر 5 سال یک بار انجام شود . البته بستگی دارد سطح مورد نظر چه مقدار کدر باشد.

 

کفسابی پارکت - کفسابی داماک
کفسابی پارکت شرکت سفر مارکت

معمولا هنگام اسباب کشی وسایل روی پارکت کشیده می شود و یکسری مشکلات راه به وجود می آورد و یا هنگام رنگ کردن ساختمان رنگ یا مواد شیمیایی روی پارکت ریخته می شود که تمیز کردن آن توسط خود شما و یا افراد نابلد ممکن است به پارکت و کفپوش آسیب بزند.

با توجه به هزینه بالای تعویض پارکت ممکن است برای بسیاری از شهروندان سخت باشد تا بخواهند پارکت منزل را بعد از آسیب تعویض کنند. 

ما برای این عزیزان کفسابی پارکت را پیشنهاد میکنیم,  با استفاده از کفسابی, پارکت منزل خود را مانند روز اول براق, درخشان, زیبا, با قیمت ارزان و بدون هیج ایرادی از گروه حرفه ای داماک تحویل بگیرید.

نکات مهم قبل از کفسابی پارکت

1_ در اکثر پارکت ها همیشه سطح پارکت هم تراز بوده اما در ابتدای کار که می خواهیم پارکت را بچسبانیم سطحی که قرار است پارکت زده شود باید با دستگاه کفسابی هم تراز شود تا چسب پارکت بدون مشکل عمل کند. 

 

2_ پارکت باید به طور مرتب تمیز شود تا حالت شفافیت و براقیت خود را از دست ندهد به همین علت با جاروبرقی درزهای پارکت را تمیز کنیدو یا با دستمالی که رطوبت بسیار کمی دارد روی پارکت بکشید تا تمیز شود البته به این نکته توجه کتید که اگر پارکت در معرض رطوبت قرار دارد اصلا از دستمال مرطوب استفاده نکنید.

 

3_ اگر موفق نشدید که پارکت مورد نظر را تمیز کنید و یا مشکل آن را رفع کنید باید با استفاده از کفسابی که یک تخصص است پارکت شما ساب زده شود این کار را به یک کفساب حرفه ای بسپارید.

کفسابی پارکت- کفسابی داماک

شما عزیزان می توانید با گروه حرفه ای تیم داماک تماس بگیرید و از خدمات کفسابی ارزان و همچنین انواع کفسابی در تهران  برای منازل شخصی اداره و هتل,استفاده کنید.

قیمت کفسابی پارکت

قیمت گذاری بر روی کار کفسابی و شستشو بستگی بر متراژ و نوع لکه و کدری پارکت شما دارد. طبیعتا متراژ بالای منزل باعث بالا رفتن قیمت و میزان آسیب به پارکت شما هم در روند قیمت گذاری بسیار مهم است.

کفسابی پارکت - کفسابی داماک
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4.5]

4 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.